Imienieny:
Strona Główna Mapa Strony Kontakt

Zmiany w płatnościach internetowych kartą od 01.02.2015r.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Świętokrzyskim od dnia 1 lutego 2015 r. wprowadza nowe funkcjonalności kart dotyczące bezpieczeństwa płatności internetowych w zakresie wprowadzenia zabezpieczenia 3D Secure, które jest standardem zabezpieczenia płatności kartami w sklepach internetowych przyjętym przez organizacje płatnicze VISA International oraz MasterCard. Usługa ta umożliwia od 1 lutego 2015 r. dokonywanie zakupów w sklepach internetowych kartą płatniczą z dodatkową autoryzacją transakcji przy użyciu jednorazowego hasła przesyłanego w postaci wiadomości tekstowej SMS na skazany przez Posiadacza rachunku/`Użytkownika karty numer telefonu komórkowego.
 Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w placówce Banku  aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:
•    wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
•    podać numer PESEL;
•    wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.
Portal kartowy jest dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem mogą Państwo dokonać następujących czynności:
- aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
- zmieniać kod PIN,
- zastrzec kartę.
Równocześnie przypominamy, że od dnia 1 lutego 2015 r. limity transakcyjne dotyczace transakcji dokonywanych za pomocą karty płatniczej przez Internet są równe limitom transakcji bezgotówkowych wskazanym przez Państwa we wniosku o wydanie karty płatniczej. W celu zmiany wysokości lub wyzerowania limitu transakcji internetowych dla poszczególnych kart płatniczych, należy złożyć odpowiednią dyspozycję bezpośrednio w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Ostrowcu Świętokrzyskim lub za pośrednictwem infolinii Grupy BPS pod numerem telefonu 86 215 50 50 lub 86 215 50 00.
Wierzymy, że proponowane zmiany przyczynią się do wzrostu Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.
Poniżej zamieszczamy materiały na temat funkcjonowania portalu kartowego "Kartosfera". Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Zawierają one m.in.:
•    podręcznik użytkownika - umożliwiający zapoznanie się z funkcjonalnościami, jaki oferuje portal, a także pokazujący jak skutecznie poruszać się po portalu. Podręcznik dostepny jest również na stronie www.kartosfera.pl.
•    schematy aktywacji nowych usług - obrazujące jak aktywować nowe usługi związane z płatnościami internetowymi kartą;