Imienieny:
Strona Główna Mapa Strony Kontakt

Program Mastercard® Bezcenne® Chwile już dostępny dla Użytkowników kart debetowych Mastercard naszego Banku

2021-04-21 13:17:22
Od 19.04.2021 r. program Bezcenne Chwile jest dostępny dla Klientów naszego Banku, którzy posiadają kartę debetową Mastercard dla klientów indywidualnych.

Każda płatność, zrealizowana kartą zarejestrowaną w programie, u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski, automatycznie zasila konto uczestnika punktami, które można wymieniać na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Najwięcej punktów zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak Carrefour, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD czy Empik. Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta.

Wdrożeniu programu towarzyszy promocja na start – za dokonanie przynajmniej jednej transakcji kartą zarejestrowaną w programie uczestnik otrzyma nagrodę w postaci punktów, które będzie mógł wykorzystać m.in. na voucher o wartości 50 zł do odbioru w katalogu nagród. Klienci mogą przystąpić do Bezcennych Chwil podczas wnioskowania o kartę w oddziale Banku.  Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich klientów indywidualnych i trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli nagród.

W programie mogą wziąć udział zarówno obecni posiadacze kart Mastercard, jak i osoby wnioskujące o nowe karty. Wystarczy, w przypadku nowych Klientów, zawnioskować o kartę debetową Mastercard, a w przypadku obecnych – zarejestrować się na stronie Bezcennych Chwil i dokonywać transakcji kartą, aby zbierać punkty zbliżające do realizacji pasji.

W kwietniu 2020 r., w związku z obostrzeniami z powodu pandemii, Mastercard rozszerzył katalog nagród o takie, które pozwalają rozwijać pasje bez wychodzenia z domu. Wśród nich można znaleźć m.in.:  trening personalny online, lekcje tańca online z choreografami Egurrola Dance Studio, dostęp do spektakli teatralnych VOD, 30 dni dostępu do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, dostęp online do Preshow Party przed rozdaniem nagród  BRITS AWARDS, warsztat kulinarny online  prowadzony przez laureata programu MasterChef.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl    mojbank.pl/bezcenne-chwile

Powrót