Tydzień Płatności Bezgotówkowych

07-11-2023

baner 581x349

 

Płać jak lubisz i graj o nagrody! Startuje Tydzień Płatności Bezgotówkowych!

„Płać jak lubisz i graj o nagrody” – to hasło tegorocznego Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, który rozpocznie się już 6 listopada 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która wraz z partnerami przygotowała konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Pierwszy z myślą o konsumentach, płacących cyfrowo, z kolei drugi dedykowany przedsiębiorcom, pragnącym rozwijać swoje firmy. Niezależnie od atrakcyjnych nagród, które czekają na zwycięzców, każdy uczestnik konkursu otrzymuje niespodziankę. Szczegóły dostępne na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

Tydzień Płatności Bezgotówkowych, to specjalna akcja organizowana już kolejny rok przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Jej celem jest przybliżenie płatności bezgotówkowych i wskazanie ich korzyści dla konsumentów, przedsiębiorców i gospodarki. A to wszystko poprzez konkursy, quizy, komunikację w punktach sprzedaży i poprzez media cyfrowe.

W konkursie „Płać jak lubisz i graj o nagrody” mogą wziąć udział konsumenci, którzy lubią płacić cyfrowo i podzielą się swoimi wrażeniami z niecodziennej, wyjątkowej płatności. Można opisać swoje doświadczenia, podesłać zdjęcie lub film video – nagradzana będzie pozytywna kreatywność zgłoszeń. Do wygrania są vouchery na wycieczkę z biura podróży Itaka o wartości 3500 zł każdy, vouchery do sklepów iSpot, RTVEuroAGD, SMYK o wartości 1000 zł każdy oraz vouchery do sklepów sportowych Ski Team o wartości 500 zł każdy. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto wypełni zgłoszenie konkursowe, jest kod na miesięczną bezpłatną subskrypcję Emipk Go Mini.

Z kolei konkurs „Rozwijaj z nami swój biznes” skierowany jest do przedsiębiorców, którzy korzystają z terminala płatniczego. Do wygrania są bardzo atrakcyjne pakiety usług marketingowych do wysokości nawet 15 tys. zł! Zwycięzca będzie mógł wybrać pakiet, skrojony na miarę aktualnych potrzeb rozwojowych w swojej firmie. Każdy przedsiębiorca, który wypełni zgłoszenie konkursowe otrzyma również bezpłatnie eBook pt. „Skuteczny biznes w czasach kryzysu”. Szczegóły obu konkursów oraz regulaminy dostępne są na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

- Wierzymy, że tegoroczna edycja Tygodnia Płatności Bezgotówkowych będzie wyjątkowa. Z roku na rok rozszerza się grono Partnerów, którzy dołączają do tej inicjatywy, co nas bardzo cieszy. „Płać jak lubisz –wygodnie i bezpiecznie, gdzie i kiedy potrzebujesz – to nasze hasło przewodnie! Jesteśmy ciekawi historii, jakimi z pewnością zaskoczą nas uczestnicy konkursów. Zachęcamy do wspólnego świętowania Tygodnia Płatności Bezgotówkowych – komentuje Anna Spychalska-Grzeszek, dyrektorka obszaru marketingu i produktów Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Konkursom towarzyszy quiz edukacyjny, opracowany przez ekspertów z dziedziny finansów, który można rozwiązać, aby sprawdzić swoją wiedzę w obszarze płatności bezgotówkowych. Przekonaj się, czy jesteś ekspertem, specjalistą, a może mistrzem z dziedziny finansów – rozwiąż quiz na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

Partnerami Tygodnia Płatności Bezgotówkowych jest Mastercard oraz Visa . Do tegorocznej akcji przyłączyli się także: Empik, Ski Team, DigitalPoland, Carrefour oraz Donateo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów.