Skip to main content
  • WESTERN UNION

WESTERN UNION

Western Union to światowy lider na rynku szybkich międzynarodowych przekazów pieniężnych. Klienci Western Union mogą łatwo i bezpiecznie przekazać pieniądze do ponad 245 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć placówek świadczących międzynarodowe przekazy pieniężne.

Pieniądze można otrzymać dosłownie w kilkanaście minut po ich wysłaniu. Western Union stosuje zaawansowana technologię elektroniczną, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 200 krajach Przekaz będzie dostępny do wypłaty w dowolnej agencji Western Union na terytorium kraju przeznaczenia w przeciągu kilku minut. Wykupienie usługi dodatkowej powoduje powiadomienie telefoniczne odbiorcy o dostępności przekazu w najbliższej agencji Western UnionJAK ODEBRAĆ PIENIĄDZE

1. Po otrzymaniu powiadomienia od Nadawcy przekazu o dokonaniu przekazu w sieci Western Union należy zgłosić się do Banku lub do jakiejkolwiek innej agencji Western Union.

2. W placówce Western Union zostaniesz poproszony o przedstawienie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, podoanie szczegółów przekazu i ewentualnie o wypełnienie formularza odbioru przekazu. W Polsce wymagane jest także podanie numeru kontrolnego MTCN.

3. Po weryfikacji danych i dokumentu tozsamości, pracownik placówki wypłaci Ci pieniądze.

 

Przekaz Western Union to szybki, prosty i wygodny sposób przesyłania pieniędzy rodzinie i osobom które znasz.